نتایج جستجو برای عبارت :

حب الوطن-!!

مدیر برنامه های بازیکن تیم فوتبال استقلال نسبت به خبری که یکی از روزنامه های قطری منتشر کرده واکنش نشان داد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه الوطن امروز خبر از عقد قرارداد روزبه چشمی به صورت مشروط و البته 3 ساله با باشگاه الاهلی قطر خبر داد اما مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد چشمی هنوز قراردادی با این باشگاه امضا نکرده است.

حسین کریمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره
هافبک فصل قبل تیم فوتبال ذوب‌آهن به تیم سپاهان پیوست.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سید محمدرضا حسینی با امضای قراردادی 2 ساله با تیم نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر شروع به همکاری کرد.

سپاهان که جزو تیم‌های خواهان این هافبک بود، با این بازیکن سال‌های اخیر ذوبی‌ها به توافق رسید و قرارداد بست.

این انتقال در حالی رخ داد که تیم‌های دیگری در لیگ برتر نیز علاقمند به همکاری با این بازیکن  بودند.

انتها
باشگاه الاهلی به صورت مشروط قراردادی یک ساله با مدافع استقلال امضا کرد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه الوطن قطر خبر داد که باشگاه الاهلی پرونده جذب لژیونرهای جدیدش را بست و با امضای قرارداد با 3 بازیکن جدید کارش را در فصل جدید آغاز می کند.

روزه چشمی، مدافع ایرانی جانشین جان کارلوس ونزوئلایی شد، مارکوس برگ مهاجم سوئدی جای مکدونالد را در الاهلی گرفت و در نهایت نبیل الزهر مراکشی نیز جانشین هم
اعتراف ابو بکر آجری به مناقب بی‌شمار امیر المومنین علیه السلام
ابو بکر محمد بن حسین آجری از علمای بزرگ اهل سنت عمری پس از نقل روایت «الحق مع ذا» در شان امیر المومنین علیه السلام می‌نویسد:
و مناقب علی رضی الله عنه و فضائله أکثر من أن تحصى، و لقد أکرمه الله عزوجل بقتال الخوارج، و جعل سیفه فیهم و قتاله لهم سیف حق إلى أن تقوم الساعة.
مناقب و فضائل علی (علیه السلام) فراتر از آن است که به شمار بیاید، حقیقتا خداوند او را با کشتن خوارج گرامی داشت، و ش
دیروز پسرم را برده بودم کتابخانه تا بازی کنه، (کتابخانه‌ها الان یک بخش بازی کودک دارند :-)) خودم هم مجله چلچراغ را برداشته بودم و بدون اینکه بخونم داشتم ورق می‌زدم. خانم کتابدار آمدند و پرسیدند، کتاب دنیای سوفی را خواندم یا نه، گفتم خیلی وقت پیش خوندم، چاپ جدیدی از کتاب را به من دادند و گفتند اگر می‌تونی بخون و نظرت در مورد ترجمه‌اش بگو، کتاب از نشر شیرمحمدی بود که تا به حال اسمش را هم نشنیده بودم، همینطور نام مترجمش خانم سوفیا جهان را، چند
گفت ما اول فرشته بوده‌ایمراه طاعت را بجان پیموده‌ایمسالکان راه را محرم بدیمساکنان عرش را همدم بدیمپیشهٔ اول کجا از دل رودمهر اول کی ز دل بیرون شوددر سفر گر روم بینی یا ختناز دل تو کی رود حب الوطنما هم از مستان این می بوده‌ایمعاشقان درگه وی بوده‌ایمناف ما بر مهر او ببریده‌اندعشق او در جان ما کاریده‌اندروز نیکو دیده‌ایم از روزگار...

مولانا
امیر المومنین علیه السلام امام پرهیزگاران، سرور مسلمانان و رهبر رو سفیدان (به روایت اهل تسنن)
فضائل امیر المومنین علیه السلام در کتب اهل تسنن، خارج از شمارش و حد و حصر است. یکی از فضائل مخصوص امیر المومنین علیه السلام که نشان‌دهنده‌ی شایستگی امیر المومنین علیه السلام بر خلافت پیامبر صلی الله علیه و آله و سیادت او بر سایرین است، این حدیث نبوی است که حافظ ابی نعیم اصفهانی از علما و محدثین بزرگ اهل تسنن و همچنین ابن مغازلی یکی دیگر از علمای ا
به گزارش همشهری آنلاین، پایگاه خبری الخلیج الجدید اعلام کرد مقامات عربستان سعودی دو روز پیش تعدادی از شخصیت های آکادمیک و تاجران را برده کرده اند. این خبر از طریق ورق توئیتری "زندانیان عقیده" منتشر شده است. این حساب کاربری نوشت: زیاد از هشت نفر دربند شدند که در میان آنها زن نیز حیات دارد. به گزارش اسپوتنیک از الخیلج الجدید، طبق این منبع، مها الرفیدی روزنامه نگار مجله الوطن از جمله دستگیرشدگان است. وی به برهان حمایت از افراد اسارت و مطالب ا
✳️قطعه ای زیبا از شاعر و ذاکر آل الله عالم جلیل القدر زنده یاد حاج شیخ حبیب اله عسکری مزینانی در باره انتخابات

سربلند است کشور ایران و ایرانی تبارجز در او فرهنگ عشق و خدمت و ایثار نیست
جرم ایرانی چه باشد نزد عُمّال ستمخواستار عزت است و برده نیست و خوار نیست
خواستند تا نوکر بیگانه باشد تا ابددیده اند اندر خورِ این ملت بیدار نیست
جنگ را تحمیل کردند تا زمینگیرش کنندشیر حق هر گز اسیرِ روبه مکار نیست
با نفاق داخلی و هجمه های خارجیدر نبرد است ه
  مهاجم ایرانی السیلیه عنوان کرد که مصدومیتش برطرف شده و آماده بازی است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه قطر در جدیدترین مصاحبه از آمادگی اش خبر داد.
انصاری فرد در مصاحبه با نشریه «الوطن» قطر گفت: بعد از مصدومیتم پیش از توقف لیگ ستارگان برنامه های درمانی ام را دنبال کردم. در ایام قرنطینه نیز به خوبی توانستم تمرینات ریکاوری را انجام دهم.
وی افزود: اک
حب الوطن که از ایمانه و کاملا درستاما شورگشتی واقعا یه کلمه بی معناست و بارها افراد مختلف جاهای مختلف ازم توضیح خواستند که یعنی چی ؟!یکی از مسئولین رده بالای تبلیغی زنگ زده بود با لهجه خاص ترکی:آقای شورگشتی! شما شیرین نگشتین هنوز؟خواستم به اطلاع برسانم که خدا بخواد چرا خخخخخبا احترام به همه همولایتی هام بعد از این بجای 《محمد شورگشتی》،《محمد تدین》خواهم بود و البته اذعان دارین تضادی بین این و اینکه رگ و ریشه من اعتبار و افتخار منند، وجود ند
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات  شخصی است- 
ایات قران که مسائل ومشکلات ویا راه حل هائی بیانمیکند بسیارمهم است- یکی
از ایات پیش پیامبر اکرم صلواته الله علیه واله والسلم می امدند که این میزان پول
بیت المال وزکات  کم است وانرا بیشتر کنید
پیامبر اکرم تمام پول بیت المال وزکات را مصرف میکرد بیشتر کنید به چه معنا است ؟؟
میدانستند هم پیامبر اکرم  صلواته
الله  علیه اله السلم میتوانداز خداوندمنان
بخواهدوهم خوداش خلق ثروت کندانبیاگذشته کرده اند که بع
گزیده هایی از کتاب "بر جاده های آبی سرخ" نادر ابراهیمی:
◊◊◊◊◊
گوش کن عبدلله گوش کن و فراموش مکن! خدام خائنان، کثیفتر از خود خائنان هستند . بازویی که از مغز اطاعت میکند ، اگر نباشد ، مغز ، فقط فرمان عربده جویی خواهد داد. دهان هم اگر نباشد چه بهتر.
عبدالله! این حکام نیستند که به ملت ها خیانت می کنند ، این آمران حکام هستند که از ملت اند و پشت کرده به ملت . یک ستاره ی دریایی بدون آن همه بازو یک لاشخور بدون آن بالها و منقار ، یک تیرانداز بدون تیر ... این
احمد الحسن رهبر جمعیت مذهبی انصار المهدیاست.
احمد الحسن
شناسنامه
نام کامل
احمد اسماعیل صالح

نام مستعار
یمانی

زادروز
۱۹۶۸

زادگاه
بصره،  عراق

دین
اسلام-شیعه

اطلاعات سیاسی
سمت
رهبر جریان انصار المهدی

فعالیت‌ها
حمایت از تظاهرات 2016 و 2018 در عراق

وبگاه رسمی
https://www.almahdyoon.co

ن
ب
و

او که مدعی است نسبش به امام مهدی باز می‌گردد، در بصره و جنوب عراق متولد شده‌است. او ادعا می‌کند از علم امام مهدی بهره برده و در پایان سال ۱۹۹۹ و با دستور امام مهدی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها