نتایج جستجو برای عبارت :

عکس بی ادبانه- 1!_!

شوهرم فکر کرده من نوکرشم

ثبت و از سویی بازدارنده رفتار بی‌ادبانه وارد شود. برای مثال در بعضی مشاغل در قیاس با دیگر مشاغل رفتار کلامی تند و گاه بی‌ادبانه رایج است و فرد کارفرما یا کارگر بعد ازمدتی آن را شیوه گفت‌وگوی خود به ویژه با زیردستان خود می کند. بی شک همسر شما به راحتی نمی‌تواند شغل خود یا والدین خود را برای همیشه ترک کند اما اگر حداقل بداند که علت رفتار کلامی وی چیست، ممکن است در مدیریت و بهبود آن تامل بیشتری کند.

ادامه مطلب
 بسم الله الرحمن الرحیم- خبری از سایت یاهو
-  مادری 
درامریکا زمانی تی شرتی بامزه  برای
دختر سه ساله اش- ان لاین   خریداری کرده
بود-تی شرت یک عکسی شعار بی ادبانه درباره پلیس روی ان نقش بسته – دریافت کرد که
قیمت ان بین 4.95-6.39 دلار است عنوان عکس بچه های دوقورباغه که درحال دوچرخه
سواری  میکنند که اولی ماسک قرباغه دارد
ودومی فردی مسن که هردو پلیس هستند وزیر ان عکس نوشته شده است پلیس- مادر
بسیارشوکه شده است وقتیکه مشاهده کرد تی شرتی که درخواست کرده
 بسم الله الرحمن الرحیم- خبری از سایت یاهو
-  مادری 
درامریکا زمانی تی شرتی بامزه  برای
دختر سه ساله اش- ان لاین   خریداری کرده
بود-تی شرت یک عکسی شعار بی ادبانه درباره پلیس روی ان نقش بسته – دریافت کرد که
قیمت ان بین 4.95-6.39 دلار است عنوان عکس بچه های دوقورباغه که درحال دوچرخه
سواری  میکنند که اولی ماسک قرباغه دارد
ودومی فردی مسن که هردو پلیس هستند وزیر ان عکس نوشته شده است پلیس- مادر
بسیارشوکه شده است وقتیکه مشاهده کرد تی شرتی که درخواست کرده
من اگه کاره‌ای بودم و میتونستم ملت رو مجبور کنم به هیچ عنوان به برخی از بلاگرها اجازه نمیدادم برن اونم چی با ترکوندن وب! به قول یه زلزله‌ای اینا با پا چک نخوردن! د چه حرکت بی‌ادبانه‌ایه؟
من میم سین پناه رو به عنوان یه بلاگر خیلی دوست داشتم و دارم و وبش رو با ذوق میخوندم الان با اینکه اینستاشو دارم دوست دارم کله‌اش رو بکنم که دیگه توی وبلاگ نمی‌نویسه و اینستاگرام شده محل نوشته‌هاش
توی بیان هم نگم براتون که چقدر از دست بعضیا شاکیم ولی دوست د
خیلی عصبانی از در وارد شد بلافاصه سراغ مرا گرفت، از همان جلو در با لحن بی ادبانه و حق به جانبی گفت که بجای ۹۰ هزار تومان ۹۰۰ هزار تومان پول از کارتش برداشت کرده ام، در حالی که سامانه اتوماتیک هزینه دادرسی را به دستگاه پوز وارد می کند و هیچ عدد و رقمی توسط کاربر یا ارباب رجوع وارد پوز نمی شود. یکی از همکاران وقتی طرز برخورد دور از ادب آقا با من را دید او را گوشه ای کشید و همه چیز را کنترل کرد و ارباب رجوع نه چندان محترم متوجه شد که من هیچ اشتباهی
امروز دندون پزشکی بودم و جناب دکتر بعد نیم ساعت وزوزوز و....جیییز جیییز . و خش خش
بالاخره یکی از دندون هام رو عصب کشی کرد!!

بعدش کلی تاکید که( بچه جون!!!):///
نه آخه بچه جون؟؟بی تربیت تو ریش های من رو نمیبینی؟؟بچه؟؟نه ناموسا بچه؟؟ استغفرالله آدم یاد جواب های دندان شکن و 100در 100 بی ادبانه ی دوران دبیرستان میفته هااااا!!!

خلاصه گفت تا دو ساعت به باد هم اجازه نمیدی دندونت رو لمس کنه تا 24ساعت هم باهاش غذا نمیخوری!!

حالا نکته ی بامزه ماجرا کجاست؟
بعد د

هو سمیع
.
#قسمت_بیست_و_ششم
.
جلوی در که رسیدم چند تا ریش سفید ها ایستاده بودند و مانع خروج من
یکیشون که بقیه به حرفش بودند یه قدم سمت من اومد
- خیلی گستاخی که اومدی اینجوری بی ادبانه تو مسجد
به اجازه ی کی خانه ی بهداشت قراره باز بشه
ادامه مطلب
علت بی احترامی فرزندان به والدین چیست؟ این سؤال بسیاری از پدر و مادرهاست زمانی که با بدرفتاری و بی‌احترامی فرزندشان مواجه می‌شوند. در واقع آن‌ها می‌خواهند بدانند که چه رفتار و یا اشتباهی در تربیت فرزندان رخ‌ داده است که آن‌ها این رفتارها را از خود نشان می‌دهند. داشتن برخی رفتارها در تربیت فرزندان می‌تواند ناخواسته منجر به تقویت شدن و ادامه یافتن رفتارهای بی‌ادبانه در آن‌ها شود. اگر این سؤال ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده تا انتهای
چقدر متمرکز شدن رو ضعف ها خاکستری‌ه. هر چقدر که خوش‌بین و مثبت و آخ‌جون قراره یه آدمی بشم که فلان ضعف رو نداره، همون قدر هم زودتر زمان بگذره و آدمی بشم که فلان ضعف رو نداره میشی. تاب گذر زمان رو نداری. تاب این وسط ها رو نداری. اول x رو برطرف می‌کنم بعد y. بعد z رو میخرم بعد فلان می‌کنم. و دوری از همه‌شون و خسته میشی. بدتر از این ها ضعف هاییه که نیاز به تلاش نداره. نیاز به گذر زمان داره. اونوقته که زمان نمیگذره.

+چقدر آروم شدم ناگهان.
++د کتره مسی
سلام 
نظرات در مورد چهره من به دو دسته تقسیم می شود :
دسته اول کسانی هستند که می‌گویند تو زشت است. عموما خودشان یا خیلی چهره زیبایی دارند یا متوسط به هر حال خودشان را از من بهتر و زیبا تر می بیند.ممکن است این را به شوخی بگویند و گاهی هم بحث جدی و گاهی هم مانند یک فحش گاهی واژه های بی ادبانه به کار می برند گاهی هم خیلی محترمانه می‌گویند تو چهره خوبی نداری.مثلا صورت لاغری داری چشمانت خوشرنگ نیست ؛دماغ بزرگی داری و موهایت فرفری نیست ،رنگ پوستت
من واقعا نمی‌فهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین می‌کند، یا بد جوابتان را می‌دهد، یا تحقیرتان می کند یا آن‌طور که انتظار دارید به شما احترام نمی‌گذارد، این شما هستید که ناراحت می‌شوید؟
بابا جانِ‌من! از کوزه همان برون تراوَد که در اوست.
 رفتارِ هر کس متناسبِ شخصیتش است.
 وقتی گفتار یا رفتارِ یکی زشت یا بی‌ادبانه است، او دارَد شخصیتش را به نمایش می‌گذارد؛ شما چرا به خودتان می‌گیرید و بیخود ناراحت و خشمگین می‌شوید، خودخوری می‌کنید، به‌ه
سلام وقت بخیر 
صمن عرض خسته نباشید و ارادت به همه دوستان و نظر دهندگان وبلاگ خانواده برتر
من حدودا 30 سالمه، که جایی مشغول به کار هستم، مشکلی که دارم اینه که نمیتونم به چیزی بی تفاوت باشم، مثلا همکاران من از لوازم شرکت برای کارهای شخصی شون استفاده میکنند ولی من راضی به این کار نیستم، همین امروز به یکی از همکاران گفتم موتور شرکت رو استفاده نکن، با لحن خیلی بی ادبانه و با حالت عصبانیت شدید به من گفت به تو ربطی نداره مگه از حساب شما میخواد کم ب
جر و بحث نکنید
کافی است با کودک سه ساله تان سر هر رفتار بدی که دارد دعوا کنید تا تمام روز خود را در حال دعوا کردن و بحث کردن با او بیابید.
به جای این کار فهرستی از رفتارهای بد او را بنویسید که واقعاً باعث عذاب و ناراحتی شما می شوند. این رفتارها از این بابت می توانند بد تلقی شوند که خطرآفرینند، آزاردهنده و یا بی ادبانه و دور از شأن و احترام خانوادگی است.
برای آن دسته از رفتارهایی که مطلقاً ممنوع هستند همچون دوچرخه سواری در خیابانی که پرخطر است ی
من واقعا نمی‌فهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین می‌کند، یا بد جوابتان را می‌دهد، یا تحقیرتان می کند یا آن‌طور که انتظار دارید به شما احترام نمی‌گذارد، این شما هستید که ناراحت می‌شوید؟
بابا جانِ‌من! از کوزه همان برون تراوَد که در اوست. 
رفتارِ هر کس متناسبِ شخصیتش است. 
وقتی گفتار یا رفتارِ یکی زشت یا بی‌ادبانه است، او دارَد شخصیتش را به نمایش می‌گذارد؛ شما چرا به خودتان می‌گیرید و بیخود ناراحت و خشمگین می‌شوید، خودخوری می‌کنید، به‌ه
این بهترین مکان برای خرید اسباب بازی های جنسی به صورت آنلاین برای روز ملی اسباب بازی های جنسی استاین که آیا شما همه چیز راجع به گرز قدرتمند ، بی ادبانه و یا یک گلوله گلوله ای براق و احتیاطی دارید ، مخفی نیست که اسباب بازی های جنسی می توانند برخی از بهترین راه ها برای کشف انفرادی لذت یا با یک شریک زندگی باشند. با این حال ، با سایتهای به ظاهر بی پایان - جستجوی واحدی برای "اسباب بازی های جنسی" در Google 639،000،000 نتیجه می دهد - و ما یقین داریم که تعداد معد
چرا
غفلت از سرمایه‌های نمادین سبب نفوذ فرهنگ‌های سطحی می‌شود؟

در
هیاهوی به رقص آمدن دبستانی‌ها از شادی و تلاطم برخی مسئولان از خشم، با آهنگ
جنتلمن ساسی‌ مانکن، پرسش مهمتر از چرایی پخش این آهنگ در مدارس، این بود که چه‌طور
همه این بچه‌ها کلمه به کلمه این آهنگ نه‌چندان با ادبانه را حفظ‌اند؟ حالا که چند
هفته‌ای از این ماجرا می‌گذرد شاید مسئولان بتوانند فارغ از هیاهوها و فشارهای
سیاسی کسانی چون علی مطهری به این پرسش پاسخ دهند که چرا در

اگر تابه‌حال در ساعات اوج ترافیک رانندگی کرده و یا در یک فروشگاه شلوغ سرگردان شده باشید، خیلی خوب می‌دانید که افراد بی‌ادب همه‌جا هستند. خواه به‌صورت یک نظر توهین‌آمیز یا یک رفتار تحقیرآمیز آن را ببینید، بی‌ادبی فراگیر است. در خیلی از مواقع این رفتار منفی بر روی ما نیز اثر می‌گذارد؛ پس بهتر است نحوه برخورد با افراد بی ادب را فرا بگیریم.
شما نمی‌توانید رفتار شخص دیگری را کنترل کنید اما همچنین نمی‌خواهید که با بی ادبی و توهین مواجه
کودکستان آقا مرسل (گردان قاطرچی ها جلد۲) : پردازش زیاد بدی­ ها و اثرات تربیتی آن
کودکستان آقا مرسل (گردان قاطرچی ها جلد۲) ، نویسنده: داوود امیریان، رمان نوجوان

طنز حال و هوای خودش را دارد. چهار چوبی که فراخ­تر و گشادتر از همه­ ی
چهار چوب­هاست. راحت ­تر می­توانی حرف‌هایی بزنی که همیشه نمی­‌شود زد، حتی
ادبیاتت هم میتواند کمی از حالت احترام خارج شود. نه اینکه بی‌­ادبانه شود
ولی به هرحال راحت­‌تر می‌­شود.

داود امیریان طنزنویس دفاع مقدس است.
اول سلام سلام حال شما؟
دلم واستون یه ریزه شده بود :))
آقا حدود دو هفته ی پیش ، یکی از دخترای کلاس زبانم[نسرین] که هشتمه و دوسال ازم کوچیکتره ولی قد و هیکلش دو برابر منه/: ، با فرشید نامی رل زد..
این هی میومد مغز منو میخورد که وای فلانه و خیلی خوبه و اینا..[دخترا در این موارد بسی جوگیر هستند]
منم که یکی از خصلت های بارزم فیضولیه اصن/:
یه روز با فرشید هماهنگ کرده بود که دو سه دیقه وسط کلاس اجازه بگیره بیاد دم در.. به منم گفت نسی میای باهام تنها نباشم؟ گفت
شاید بهتر بود بعد از خشایار الوند اصلا پایتختی ساخته نشه. اون جوری تصوری که از پایتخت توی ذهنامون بود، همون سریالِ محبوب و آموزنده ای بود که وقتی مینشستیم پاش، لحظه ای خنده از لبامون نمی افتاد. 
البته بحث من، نویسندگیِ ضدفرهنگِ فیلم نیست... بگذریم از همه ی بدآموزی ها و بداخلاقی هایی که پایتخت 6 بهمون نشون داد که واقعا بخاطر رفتار بی ادبانه ی بچه ها با بزرگتراشون توی فیلم، تیکه های مثبت هجده، آرایشهای نامناسب و خیلی چیزای دیگه، خیلی با پایتخت
کودکستان آقا مرسل (گردان قاطرچی ها جلد۲) : پردازش زیاد بدی­ ها و اثرات تربیتی آن
کودکستان آقا مرسل (گردان قاطرچی ها جلد۲) ، نویسنده: داوود امیریان، رمان نوجوان

طنز حال و هوای خودش را دارد. چهار چوبی که فراخ­تر و گشادتر از همه­ ی
چهار چوب­هاست. راحت ­تر می­توانی حرف‌هایی بزنی که همیشه نمی­‌شود زد، حتی
ادبیاتت هم میتواند کمی از حالت احترام خارج شود. نه اینکه بی‌­ادبانه شود
ولی به هرحال راحت­‌تر می‌­شود.

داود امیریان طنزنویس دفاع مقدس است.
فیلم رحمان 1400 درواقع محصول منوچهرهادی نیست محصول برخورد سیب‌زمینی‌وار ماست. یک گناه در سه جا، سه عقاب متفاوت داره.
کسی که در خانه گناه می‌کنه ضررش به خودش می‌رسه. 
کسی که در جامعه و خیابان گناه می‌کنه گناهش بیشتره. چون بقیه می‌بینند قبح گناه ریخته می‌شه  یا ممکنه تکرار کنند. 
 کسی که در جامعه  گناه می‌کنه و به گناهش افتخار می‌کنه عقابش خیلی خیلی بیشتره. چون داره الگوسازی گناه می‌کنه. منکر رو داره معروف جلوه می‌ده.
گناه یک آدم عادی در ج
    شرح_دروس_معرفت_نفس 
    استاد_صمدی_آملی
  خوب،میخواهی به حیاتِ انسانی برسی؟
  به اذن او بباید رهنمون را          
  بگیرد چهار مرغ گونه گون را
  می خواهی حیات انسانی را پیدا کنی، راهی جز پرسیدنِ از حقیقتِ عالم نداری؛ باید بپرسی راهِ رسیدنِ به حیاتِ انسانی چیست؟ چون دیگران نمی دانند؛ مکاتب مادّی نمی توانند به من و شما راهِ حیاتِ انسانی را نشان دهند. 
  چه کسی باید من و شما را راهنمائی کند؟ 
  «به اذن او بباید رهنمون را»، 

آن مرتیکه ی کوتوله. که روی میزش تندیس های افتخاری به چشم می خورد. روی کمدش، آقا خرسه پاهایش را تند تند تکان تکان می داد، نگاهش به ساعت بود که از 8:30 رد شده و لحظه شماری می کرد که برود و با همسر و فرزندش شام بخورد. کامیون زرد رنگ که روی میز نشسته بود و به ما نگاه می کرد, چرخ هایش را زیرش جمع کرده بود و منتظر بود که برود بخوابد؛ آخر کامیون خان خیلی به سحرخیزی اهمیت می داد. صندلی های اتاق مرتیکه ی کوتوله, سفت و نا آرام بودند و اصلا به کاناپه های گرم و نر

شهرداری به هیات محبان المعصومین علیهم السلام اخطار مکتوب داد که ایستگاه صلواتی را جمع کند.
بنا بر اظهار کارشناسان ذی ربط، این ایستگاه صلواتی مصداق سد معبر نیست.
در تماس و پیگیری از شهرداری عنوان شد که نیروی انتظامی در خصوص ایستگاه صلواتی حساسیت هایی دارد.
در تماس با نیروی انتظامی مشخص شد که پلیس امنیت مخالف ایستگاه صلواتی نبوده و صرفا قصد بیان چند تذکر امنیتی را دارد.
با این وصف باید دید در پشت پرده اخطار مکتوب و بی ادبانه شهرداری به هیاتی
دیشب سی نفر مهمون داشتیم که به مناسبت خریدن و اومدن تو خونه جدید،اومده بودن خونه مون.من خیلی مهمون دوست دارم اما نهایتا تا پونزده نفر،نه بیشتر...
با اینکه مادرم و خاله ام هم خیلی کمکم کردن اما باز فشار زیادی بهم وارد شد.تو خونه مون یه دست مبل ده نفره داریم و چند تا صندلی میز ناهار خوری که برای پنج نفر کافی بود.برای ۱۵نفر باقی مونده با همسرم رفتیم صندلی اجاره گرفتیم.بعد برو بهترین قنادی شهر که دقیقا اون سر شهره شیرینی بخر،کلی بگرد میوه خوب بخر،
جمعه‌ی دو هفته‌ی پیش تصمیم گرفتیم بریم یه جا که هم نزدیک باشه و هم جدید و جذاب. البته اگه بخوام صادقانه‌تر بگم اولش نزدیک بودنش زیاد مهم نبود اما چون خواب صبح جمعه از اوجب واجباته و اگه جای دورتری می‌خواستیم بریم باید صبح زود از خواب ناز دل می‌کندیم گزینه‌ی نزدیک بودن رو ترجیح دادیم . راه افتادیم سمت دریاچه‌ی مهارلو. خوبی جمعه‌های پاییز اینه که معمولا خیابون‌ها خلوتن و ترافیک نیست و زود به مقصد میرسی.حدود ۲۰ و خرده‌ای کیلومتر تو جاده‌
جمعه‌ی دو هفته‌ی پیش تصمیم گرفتیم بریم یه جا که هم نزدیک باشه و هم جدید و جذاب. البته اگه بخوام صادقانه‌تر بگم اولش نزدیک بودنش زیاد مهم نبود اما چون خواب صبح جمعه از اوجب واجباته و اگه جای دورتری می‌خواستیم بریم باید صبح زود از خواب ناز دل می‌کندیم گزینه‌ی نزدیک بودن رو ترجیح دادیم . راه افتادیم سمت دریاچه‌ی مهارلو. خوبی جمعه‌های پاییز اینه که معمولا خیابون‌ها خلوتن و ترافیک نیست و زود به مقصد میرسی.حدود ۲۰ و خرده‌ای کیلومتر تو جاده‌
مثل تام هنکس توی فیلم دور افتاده (cast away) محصول سال 2000 که توی یه جزیره، محصور شده بود - هواپیماش سقوط کرده بود - و با هزار زجر و بدبختی تونست خودش رو نجات بده و بعد که نجات پیدا کرد با اون اشیاء بی‌جانی که توی اون جزیره همدمش شده بودن - مثل یه توپ والیبال که براش صورت کشیده بود و کله‌‌ی اون توپم سوراخ کرده بود و براش با علفای خشک شده مو گذاشته بود و مثل یه آدم باهاش حرف می‌زد - و یه رابطه‌ی عاطفی با اون اشیاء شکل داده بود که حتی بعد از نجات از اون ج
این روزها که به دلیل مشغله‌های کاری که دارم وقت پاسخگویی به پیام‌های واصله رو مثل قبل ندارم، واکنش برخی از دانشجویان محترم، خیییییلی برام جالبه. 

ینی تو صد بار به یکی عسل بده مجانی در راه رضای خدا، کافیه یکبار به هر دلیلی نتونی عسل بهش بدی، چنان طلبکارت میشه ک انگار اون عسله که بهش میدادی ارث باباش بوده!

بزرگوار! یکسان رفتار کن، تو اگر بی ادبی، همون موقع هم که عسل بهت میداد و لقمه رو میذاشت توی دهنت و چپ و راست، با موقع و بی موقع، از وقت خو
هنر نه گفتن نوشته ی دیمون زاهاریادسترجمه ی میترا میرشکارنشر علمخلاصه نویسی: سید حسن کاظم زاده (کاظمینی)بخش دوم
روانشناسی جسارت:
ما با جسارت به  دنیا نمی آییم بلکه این یک مهارت اکتسابی است. جسور بودن یعنی داشتن اعتماد به نفسی که با آن می توانیم نیازها و خواسته های خود را ابراز کنیم و به دنبال اهداف باشیم.
جسارت یعنی ابراز دیدگاه و نظرات و عدم وجود این احساس که نیاز به تایید و تصدیق دیگران دارید.
مثال: دوستی شما می‌خواهد روز جمعه او را به فرودگ
دختری از فرنگ برگشته بود ایران. بعد از یکی دو روز رفت تو خیابونای شهر گشتی بزنه و تجدید خاطره کنه. اما یه چیز به شدت اون رو شگفت زده کرده بود:
گفت: یعنی این همه زن فاسد تو خیابونای شهر فراوونه ؟! چقدر وضع مملکت خراب شده !
گفتم: اینقدرا هم که تو میگی خراب نیست؛ چرا همچین حرفی میزنی؟
گفت: مثلا این پوتین ها و کفش های پاشنه بلندی که پوشیدن!..
گفتم: چه ربطی داره؟
گفت: آخه کفش هایی که این دخترا پوشیدن توی اروپا مخصوص زنان فاسد هستش و این کفش های پاشنه بلند
یعنی واقعا عنوان انتخاب کردن سخت ترین کاره،خیلی از چیزهایی که میخواستم بگم رو بخاطر همین عنوان پیدا نکردن ننوشتم و پشیمون شدم :|
ایندفعه اومدم یه چند تا از سوتی های پانسیون رو بگم براتون، شاید جالب نباشه ولی خب دلم میخواد یه چیزی بگم و چیزی بهتر از این پیدا نمیکنم.
1. چند روز پیش خوابیده بودم ظهر،از خواب که بیدار شدم همونطوری با پتوی دورم از پله ها رفتم پایین با چشم نیمه باز تا برم توی سالن و پشت میزم بشینم،بعد یهو یکی از بچه ها گفت صبح بخیر!!! م
بیایید خودمان را فریب ندهیم؛ همۀ ما حداقل یک بار تا کنون، در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، توؤیتر یا اینستاگرام، دست به کامنت برده و -حتی نه با بی ادبی- با فرد دیگری که اصلاً نمی‌شناخته‌ایم، بحث و جدل کرده‌ایم. خصوصاً اگر موضوع، از آن موضوع‌های داغ مجازی باشد: از جدال میان هواداران کیروش و برانکو بگیرید تا حرام اعلام شدن حج دوباره، توسط مفتی اعظم لیبی. اکنون پژوهش‌ها ثابت کرده‌اند که مغز انسان، در مواجهه با یک دیدگاه در دو فضا، فضای حقی
وقتی داشتم از خیابان عبور می‌کردم ، نگاهم کشید شد سمت سه دختر نوجوان که روپوش های مدرسه تنشان بود
یکی از دختر ها که جلو تر از دوتای دیگر می دوید ، خنده ی بزرگی روی لب داشت و کتاب بزرگ تری در دستش بالا و‌پایین میپرید .
دختر دوم ، نفس نفس زنان پشت سرش می دوید و بلند داد می زد : 
نه مهسا ! نهههه !!
و سومی ، که خنده اش از اولی هم پررنگ تر بود ، با صدای نسبتا جیغ مانندش می‌گفت :
نه مهسا ! توجه نکن ! بدووو !!
خواستم بی توجه به آن سه نفر ، راهم را بکشم و بروم که
بچه ها همین الان خبر رسید که دو روز میرم ویکتوریا!

لااااااااااااووووووووووووووووووووووووو یوووووووووووو آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاالللللللللللللللللللل

ماها، یعنی ماها ادمایی که پیر درون رو نداریم و زندگی رو خیلی سخت نمیگیریم،
معمولا ادمهای بساز و صبوری هستیم

و ما شاید بگم تنها گروهی هستیم که این افراد متکبر و جدی رو تحمل میکنیم،
یعنی صبر میکنیم
صبوری میکنیم
ایزی گوئینگ هستیم
سخت نمیگیریم

ولی وقتی به یه جایی میرسیم که از توهین ه
Sci-Fi/Action/Adventure/Comedy
کمدی/ماجراجویی/اکشن/علمی تخیلی
R | 1h 48min | 12 February 2016 (USA)
        8.0
    84%

خلاصه: مردی به نام وید ویلسون که یک مزدور است طی یک سری آزمایش های شرورانه به یک جهش یافته تبدیل میشود و شروع به انتقام گرفتن از عاملان این آزمایش ها میکند.

ددپول فیلمی طنز است که توانسته با شوخی های بی ادبانه اش طرفداران فیلم های علمی تخیلی و ابر قهرمانی را راضی کند. خشونت فیلم بالاست و صحنه هایی مانند بریده شدن سر از بدن دارد؛ به همین دلیل این فیلم ر
برادر عزیز فتنه گری که همنوا با منافقین و با حمایت صهیونیسم در سال 88 شکست میر یزید را بر نتابید و با همپالکی های وطن فروشش به آشوب گری پرداخت و در سایه رأفت نظام تنها اندکی در حبس خوابید حالا به حمایت از عنصر منافق تر از خودش برآمده و برای حامیان انقلاب، شاخ و شانه می کشد.
قصه این است که یک جوجه منافق فتنه گر در صفحه مجازی اش به مظلوم نمایی و قهرمان سازی خود پرداخت و در کلماتی بی ادبانه که البته جزو شئون این قبیله است، به متلک و کنایه نسبت به مقا
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل
پیشتر درباره مناظره تاجزاده و محبی در این وبلاگ نوشتم (اینجا) و به خاطر مباحثات مطرح شده در آن، دعوت کردم که فیلم کامل مناظره را ببینید. لینک هم گذاشتم. هنوز هم با توجه به کیفیت و اطلاعات مناظره، دیدن آنرا مفید می دانم...
در آن پست نوشته بودم که چون جواب ندارند، به خرما خوردن حاج آقای محبی گیر داده اند! (از جمله سایت ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی دولت)
واقعیت این است که تا موقع نوشتن پست مذکور، فیلم خرما خوردن آقای محبی را ندیده بودم. از فیلمبردار
پیشتر درباره مناظره تاجزاده و محبی در این وبلاگ نوشتم (اینجا) و به خاطر مباحثات مطرح شده در آن، دعوت کردم که فیلم کامل مناظره را ببینید. لینک هم گذاشتم. هنوز هم با توجه به کیفیت و اطلاعات مناظره، دیدن آنرا مفید می دانم...
در آن پست نوشته بودم که چون جواب ندارند، به خرما خوردن حاج آقای محبی گیر داده اند! (از جمله سایت ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی دولت)
واقعیت این است که تا موقع نوشتن پست مذکور، فیلم خرما خوردن آقای محبی را ندیده بودم. از فیلمبردار
آموزش ادب به کودکان، باید مودبانه انجام شود!وقتی کودک فراموش می کند خداحافظی کند والدین در حضور دیگران حتی گاهی قبل از آن که خود خداحافظی کرده باشد، به کودک یادآوری می کنند که حداحافظی کند. این کار خودش بی احترامی است!
وقتی والدین شروع به خوردن غذا می کنند کافی است خود بلند و رسا با احساسی خوب، بسم الله بگویند. نه این که مرتب به کودک گوشزد کنند که بسم الله بگو.همین طور در مورد  سایر آداب هم باید از روش ارائه الگو استفاده کرد. این روش اثری ماندگ
یکی از بهترین سریال هایی که تا حالا از شرقی ها دیدم، «ادیسه ی کره ای » بوده .. نویسنده به طرز جذابــــــی  فیلمنامه ی این سریال رو در ژانر فانتزی نوشته و من بارها این خلاقیت نویسنده رو موقع دیدن سریال تحسین کردم . توی این سریال نویسنده یکی از افسانه های به شدت مشهور شرقی رو با زندگی مدرن ترکیب کرده بود و یه اثر فانتزی خوب با کمدی عالی و بازی خوب بازیگرها بیرون داده بود ...
تنها نقص سریال دو قسمت اخرش بود که به طرز فجیعی در جلوه های ویژه افت کرد و س
هنر نه گفتن نوشته ی دیمون زاهاریادسترجمه ی میترا میرشکارنشر علمخلاصه نویسی: سید حسن کاظم زاده (کاظمینی)بخش سوم
فصل دوم:چرا با نگفتن مبارزه می کنیم 
نه یکی از کوچکترین واژه های زبان است که ما از استفاده کردنش می‌ترسیم. چرا برای گفتن "نه" اینقدر مردد هستیم؟
بیشتر ما با این باور بزرگ شده ایم که "نه" گفتن عملی بی ادبانه و خودخواهانه است و این باور به بخش مهمی از سیستم ارزشی ما تبدیل شده است.
اما نتیجه چنین دیدگاهی در زندگی چیست؟ با وجود اینکه عصبا
شاید اگه اینجا هم مثل بعضی کشورای خارجی تستای شخصیتی و امادگی برای رشته پزشکی میگرفتن هیچوقت به من اجازه ورود به دانشکده پزشکی داده نمیشد...شاید هم مردم این شهر کوفتی زادگاه خیلی خیلی پرخاشگرن که تقریبا هر پزشکی که اینجا کار میکنه یا کار کرده اینو تایید میکنه
من سعی میکنم با مریضام رابطه خوبی برقرار کنم یه گفتگوی کوتاه طنز امیز یه تایید زندگیشون...یه بازی به بچه هاشون...که هم اونا به من اعتماد کنن هم من بین مریضام تنوع داشته باشم ولی خب ناهنجا
شورای شهر بابل شکایت از حجت الاسلام صالحیان را پس گرفت.
چندی پیش حجت الاسلام صالحیان، امام جماعت مسجد پیرعلم که در سخنان
خود شورای شهر بابل را شورای فساد خوانده بود با شکایت اعضای شورا به دادگاه
فراخوانده شد.
سید مقیم مقیمی و فرامرز ابوالحسنی از نخستین کسانی بودند که به
احترام بچه های هیأتی و مسجدی از ادامه شکایت خود نسبت به این روحانی انقلابی
اعلام انصراف نمودند و این مسأله منجر به تعویق جلسه دادگاه شد.
در افواه عموم، مدت هاست که اصطلاح شو
مکان بزرگ و شلوغی بود. با اینحال هوای بدی نداشت چون صاحبخانه تهویه خوبی کارگذاشته بود. اما راستش را بخواهید همراهانم را نمی پسندیدم. بعضیهایشان کمی خلاف بودند.گاهی معلوم نبود چه لجنی می خورند که اینقدر دهنشان بوی بد می داد گرچه مرتبا دهانشان را می شستند. بعضی از خاطراتی هم که تعریف می کردند بسیار بی ادبانه بود. اصلا از اخلاق و رفاقت بویی نبرده بودند. کلا خودخواه و مغرور... بعضی وقتها جلوی دیگران قری می دادند و طوری از کنار یکدیگر رد می شدند که
1.تصور کن توی یه مسیر مستقیم داری با سرعت مناسب میری و کاری با هیچکس نداری ، نه فخرفروشی چیزهایی که داری رو به کسی میکنی نه از کمبودهات حرف میزنیحالت با زندگی خودت خوبه و در جریانه
یهو یک نفر که اتفاقا بهش اعتماد داری از راه میرسه ، به غلط داستانت رو برای کسی که نباید تعریف میکنه طوری که تصور شه تو در یک مسیر پر از پستی و بلندی بودی و اتفاقا خودت انتخاب کردی که اونجا باشی ... بعد وقتی میری با اون دوستت صحبت میکنی که چرا این کار رو کردی و اصلا داستا
خیلی جاها شنیدم و دیدم که بعضی از خانواده ها خیلی خوب و بچه و یا بچه های بسیار بدی دارند
(تر و ترینش فرقی نمیکند)و یا بعکس پدرومادر بد و فرزندان خوب!!...برایم عجیب و گنگ است و 
این روزها بسیار به این موضوع فکر میکنم بزارید کاملا اونچیزی که تو ذهنم هست رو براتون شرح بدم...
خب میخوام ازاینجا بگم که 
مثلا از زبون پدر و مادرم:فلانیو دیدی پدرش خوب مادرش خوب نمیدونم چرا بچه هاش اینجوری شدند
یا این جمله رو من خیلی تو زندگیم شنیدم اونم اینکه تو هر خانواده
پنجره باز بود و نسیم ملایمی
میوزید. الکا هنوز شغلی ندارد. با مکاتباتی که از طریق ایمیل با معاون شهردار
داشته قرار شد تا زمانی که یک شغل برایش جفت و جور شود حداقل هزینه خوراکش را به
حسابش واریز کنند.
به او پیشنهاد شده بود که معلم
مهدکودک بشود. اما پیشنهاد را رد کرد. اگر هر کار دیگری بود نمیتوانست رد کند. اما
معلم مهد کودک تنها شغلی بود که شهرداری نمیخواست ریسک کند و کسی را که هیچ علاقه
ای به این شغل ندارد را به چنین شغلی اعزام کند.

علت اینکه نمی
۱۱ راهکاری که قدرت نه گفتن را در شما تقویت می‌کند
۱. قبول کنید که نمی‌توانید هر کاری را انجام دهید
شاید بله گفتن‌تان به دیگران باعث شده است تا هیچ وقتی برای خودتان نداشته باشید. آیا نمی‌توانید به درخواست دوست‌تان که برای اسباب‌کشی از شما کمک می‌خواهد، نه بگویید؟ آیا نمی‌توانید به درخواست مدیرتان که کاری خارج از حدود وظایف‌تان را از شما می‌خواهد، نه بگویید؟ می‌توانید با یک نه گفتن ساده خود را از این شرایط خلاص کنید.
۲. از فکر خودخواه ش
هنگامی‌ که مصمم به عمل شدید، باید درهای تردید را کاملأ مسدود سازید
پریشب تلفنم زنگ خورد. بعد از سلام و احوالپرسی فرمودن، اسدی هستم مستر بوم بومیان و از طرف کمیته امداد حضرت امام باهاتون تماس می گیرم. سریع گفتم: بله بله خیلی خوشوقتم :) ازم پرسیدن روز عیدی آمادگی دارید؟؟!  یکم جا خوردم، تو روز تعطیل، اونم عید فطر. گفتم: بله آمادگی لازم رو دارم :) خیلی هم عالی. پس، فردا ساعت شش و نیم صبح آماده باشید. تلفن رو قطع کردم و روی میز تحریر گذاشتمش یه نگاهی
بیچاره من​​​​​​
از وقتی عروس این خانواده شدم مادرشوهر درد داشت و من اصرار داشتم بیاد بریم چکاب بشه و مقاومت میکرد!!!!
و معتقد بودم کبدشون مشکل داره که کف پاشون داغ میکنه و لبهاشون دون دون کبود میشه و احساس سوزش دارن!
و بسیار مقاومن دربرابر دکتر رفتن و یک پارچه متبرک و به خودشون میبندن و ده تا مسکن قوی میخورن و میگن سید مارو کمک میکنه.... 
این هفته خبر فوت سه تا مادر و شنیدم و نگران شدم حریف پدرشوهر که نشدم ایشونم مطمئنم پروستاتشون مشکل داره س
⭕️ یک: چرا مجری یک برنامه تلویزیونی که کار رسانه‌ای می‌کند، نمی‌داند فرق گفتمان و گفتگو چیست؟ 
او آنتن یک برنامه زنده را در اختیار دارد، در پروفایل اینستاگرام خود نوشته است «روزنامه نگار». باید بداند گفتمان با گفتگو فرق دارد و از جمله­‌هایی مانند: «گفتمان باید شکل بگیره» و «رسانه جای گفتمانه»، استفاده نکند.
⭕️ دو: آرش ظلی­ پور در جریان گفتگو با مسعود فراستی، گفت که برنامه «من و شما» یک هاردتاک است. در ادامه اضافه کرد در سالهای اخیر این
عذرخواهی یا کتمان، حقیقت مساله این است

ژاپنی ها هنگام عذرخواهی فقط به یک اظهار تاسف خشک و خالی بسنده نمی کنند. عذرخواهی در فرهنگ ژاپن از ادب سرچشمه می گیرد. به این ترتیب مردم می فهمند که شما در مورد اشتباه خود خوب فکر کرده اید و قصدتان فقط این نیست که یک سری عبارات کلیشه ای را تحویل مردم و مخاطبان دهید. عذرخواهی در فرهنگ ژاپن نهادینه شده است و افراد، شخصیت های محبوب و پر طرفدار، سلبریتی ها، شرکت ها و حتی دولت ها پس از ارتکاب هر گونه اشتباه، ع
عکسی قدیمی و زیرخاکی که منوط سوگند به عام 1345 است و مراسم اهدای سفت سبقت گیری ها پرش سه گام قهرمانی کشور را آیه میدهد و شخص دوم که دره مقام واژگون تصویر نشیب دارد، کسی نیست غیراز دانا محمدرضا شجریان. آنقدر که پوریا پورسرخ از پیروزی ها و قهرمانی های رئال خوشحال میشود، خود زیدان و سرخیو راموس نمیشوند! زمانی نزدیکی که خودِ مهدی سلطانی بیخیال عکس های قدیمی اش میشود، آرش میراحمدی قصور او را جبران میکند! نفیسه روشن، ورژنِ ژوئنِ 2016. طوری علی الدوام آ
یک:
درخواب مردنم آرزوست ...
چنانکه هیچ نبینم ...چشمان شاد تورا ...
وقت جان دادنم به ...خدای!
دو:
می سازی از من نی ... تا بنوازمت ...
دردنیست که من ...
از شادی تو ... می نالم!
سه:
روی من حساب نکن ... وقت درد کشیدن هات!
من بسیار صبور تر از آنم ...که شریک دردهای تو!(...)
چهار:
مرگ خویش را باور نمی کنی...
هرشب می روی بالای ماه می خوابی ...
لابه لای شاخه های درختان هی ...هو می کشی ...
توی رودخانه سنگ هارا بهم می زنی ...
روی پنجره ی خشک ...شیشه های سرد ...ناخن می کشی ...
من باورکرده ام!
هنگام مسافرت به دنیا ، جف ورولند به همراه همسر و دختر بچه خود در کالیفرنیا زندگی می کند. این اولین رمان اوست و حتی اگر کسی این را دوست داشته باشد می تواند حتی دیگری نیز بنویسد. جهنم ، حتی اگر کسی این را دوست نداشته باشد می تواند جهنم دیگری بنویسد. در این مقاله ، جف در مورد تصمیم خود برای سوگند در عنوان رمانش ، چگونگی چنین کاری بر بازار فروش رمان خود و نقش مهمی که زبان حساس در صنعت نشر نقش دارد صحبت می کند.
به صندوق ورودی من نگاه کردم و ایمیلی از ط
اوبر یک سرویس حمل و نقل مبتنی بر تقاضا است که در صنعت تاکسی در سراسر جهان انقلابی ایجاد کرده است. مدل کسب و کار این امکان را برای مردم فراهم کرده است که بتوانند به راحتی تلفن هوشمند خود را لمس کنند و با یک خورو در کمترین زمان ممکن به محل زندگی خود برسند ، و بسیاری از استارتاپ های جوان آرزوی داشتن یک برنامه مانند Uber را دارند.
پمپ وکیوم آبی چیست؟
اوبر یکی از معدود شرکتهای فناوری در جهان است که بالغ بر ۷۰ میلیارد دلار ارزش آن است. اوبر قبلاً بودجه
دیشب با دوتا از هم‌اتاقیام رفته‌بودیم الکی مثلا جشن خیریه‌ی آوات که کانون هلال احمر دانشگاه برگزار می‌کنه. می‌گم الکی مثلا جشن، چون به همایش شبیه‌تر بود تا جشن. تنها اتفاق فانی که افتاد حضور گروه موسیقی بُمرانی بود، بقیه‌اش کلا اعصاب خردی بود. آخر برنامه هم یه گروه موسیقی که بچه‌های سرطانی و نابینا و... بودند چندتا قطعه اجرا کردند که اون هم بد نبود. و البته یکی از آهنگا تصنیف «سرای امید» بود که کلی من رو به فکر فرو برد و خب خیلی‌هاتون احت
تحقیق درباره عصر سلطنت ناصرالدین شاه شاهان قاجار تحقیق ناصرالدین شاه تحقیق کامل ناصرالدین شاه قاجار مقاله

دسته بندی
تاریخ و ادبیات

فرمت فایل
doc

حجم فایل
65 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
41

توضیحات :
تحقیق کامل درباره ناصرالدین شاه در 41 صفحه در قالب Word .
بخشی از متن :
مقدمه
عصر سلطنت ناصرالدین شاه عصر تاریک و شرم آوری از تاریخ ایران است. عصری است مملو از ظلم و ستم و جنایت و دوره‌ای است آکنده از جهل و بی خبری. توده های وسیع مردم بسیواد بودند و نا
تحقیق درباره عصر سلطنت ناصرالدین شاه شاهان قاجار تحقیق ناصرالدین شاه تحقیق کامل ناصرالدین شاه قاجار مقاله

دسته بندی
تاریخ و ادبیات

فرمت فایل
doc

حجم فایل
65 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
41

توضیحات :
تحقیق کامل درباره ناصرالدین شاه در 41 صفحه در قالب Word .
بخشی از متن :
مقدمه
عصر سلطنت ناصرالدین شاه عصر تاریک و شرم آوری از تاریخ ایران است. عصری است مملو از ظلم و ستم و جنایت و دوره‌ای است آکنده از جهل و بی خبری. توده های وسیع مردم بسیواد بودند و نا
به نظر شما خودشیفتگی چیست و چه نشانه‌هایی دارد؟ آیا تاکنون برای شما موقعیتی پیش آمده که از گفت‌وگو با برخی نزدیکان‌تان احساس ناراحتی کنید؟ آیا برخی مواقع احساس کرده‌اید طرف مقابل‌تان خودشیفته است؟ شاید برای‌تان اتفاق افتاده باشد که دیگران شما را به خودشیفته بودن متهم کرده‌اند. آیا مایلید بدانید چنین برداشت‌هایی تا چه میزان می‌تواند به حقیقت نزدیک باشد؟ اگر در این‌باره کنجکاو هستید و از دادنِ تست روان‌شناسی ترسی ندارید، شما را به

این کتاب چهار بخش داره  
بخش اول : پاسخ به جای واکنش   بخش دوم : حرف های گفتنی ، حرف های نگفتنی
بخش سوم: تبدیل تضاد به تعاون     بخش چهارم: دریافت بیشتر خواسته نیاز، حق
و 30 موضوع در چهار بخش کتاب وجود دارد .
قسمت هایی از کتاب
بخش اول  
1. غلبه بر درماندگی 
خشم و عصبانیت را به همدلی تبدیل کن.
بشر هرچه بیشتر بداند ، بیشتر عفو می کند . کنفوسیوس فیلسوف چینی
افراد ناتوان هرگز نمی توانند عفو کنند عفو و بخشش خصلت افراد قوی و تواناست مهاتما گاندی

اگر صدق
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر

سلامیک نفر هست که اهل دین و اهل بیت نبوده ولی اربعین کربلا رفته و تصمیم گرفته به سمت تقوا حرکت کنهمیخواستم ازتون کمک بگیرم از کجا شروع کنم به صحبت باهاش و چیارو بگم که بتونه موفق باشه و بیاد به این سمتشخص مورد نظر دختر است و محجبه هم نیست و میگه از پوششم راضیم.
پرسشگر گرامی ، مهمترین چیزهایی که در ابتدا لازم است با ایشان صحبت کنید تا نهادینه شود. اول نماز است و دوم معرفت و محبت ائمه اطهار است. و سوم حجاب است. ابتدا سعی کنید نمازخوان شود و اهم
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کوله کوهنوردی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.
باله های متحرک دوار پذیرنده انعطاف تخمه VARI و کوله می تواند با تله کمر (که متحرک است ) دل بهم خوردگی شود . این گیره کلیپسی به مقصد حدی محکم است که ظهر از دل آشوب اطمینان نفع خواهید کرد که به هیچوجه آنرا سردرگم نمی کنید. اگر مداخل طول هفته چندین رنج به قصد باشگاه می روید و از کیف برای مقاصد دیگری غیر از والیبال حظ می گیرد بهتر از از س
سلاااااااام سلااااااااام سلااااااام سلااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که جمعه نزدیکای ظهر چایی رو ریختیم تو فلاکس و یه خرده هم میوه ورداشتیم با یه بسته چیپس و پفک و بیسکوییت که روز قبلش پیمان موقع برگشتن از تهران برام گرفته بود و می گفت برات جایزه گرفتم پریدیم تو گل پسر و رفتیم پارک نور،روی یکی از سکوهاش پیمان زیلو انداخت من نشستم و خودشم رفت یه ده متر اونورتر طبق معمول مشغول تمیز کردن ماشین شد منم یه خرده کتاب خوندم و یه مقدارم تو
اکمن توانست نوزده شیوه متفاوت لبخند زدن را کشف کند. هجده نوع از انواع لبخندها حقیقی نیستند با این حال بسیار کاربردی هستند و در مواقعی که مایل نیستیم احساسات حقیقی مان را آشکار کنیم بسیار مفیدند. برای مثال، وقتی که از شنیدن لطیفه ای بی ادبانه معذب می شویم، لبخندی می زنیم که فقط ادب اجتماعی را رعایت کرده باشیم؛ لبخندهای غیر واقعی، مناسبات اجتماعی انسان ها را امکان پذیر می سازند اما هیچ ربطی به شاد بودن ندارند.تنها یک نوع لبخند، واقعی است. در ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها